Kurumsal

Hakkımızda

Bu sektörde 1997’den bu yana Bayramlar Alüminyum olarak özveriyle çalıştık ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte büyüdük. İkinci firmamız olan Bayramlar Grup’u 2017 yılında faaliyete geçirdik.

Bayramlar Grup fason olarak yaptırdığı alüminyum profil imalatını artık kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Fason işçilik sektörüne öncülük eden firmamız son 10 senedir kendi bünyesinde mağaza açarak birçok firmaya satış yapmaktadır.

Bayramlar Grup müşterilerinin alüminyum profil ihtiyaçlarını karşılarken ihtiyaç duydukları statik boya ve eloksal kaplama işlemlerini de bünyesinde gerçekleştirerek müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlar.

Son teknoloji modern bir tesis ile kaliteli dürüst ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine esas alan firmamız alüminyum sektörüne çeyrek asırdır hizmet vermektedir.

Amacımız; Bayramlar Grup ISO 9001-2015 kalite belgesi ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında en iyi hizmeti, kaliteli üretimi, uygun fiyat ve zamanında teslim anlayışı ile dün olduğu gibi yarında da sizleri memnun etmek.

Nevzat BAYRAM

Kurumsal