Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte Profilleri

Alüminyum küpeşte profilleri mekanlarınıza estetik görünümler kazandıran alüminyum olması sebebi ile hafif ve uzun ömürlü dekorasyon elemanlarıdır.

Alüminyum küpeşte profillerinin dekorasyon öğesi olarak görülmesindeki en büyük etken mimarinize uygun olarak istenildiğinde yuvarlak istenildiğinde kare istenildiğinde ise dikdörtgen olabildiği gibi farklı renklerde farklı aksesuar ve parçalar bir araya getirilerek size uygun konseptler oluşturulabilmesidir.

Alüminyum küpeşte profilleri teras, balkon, merdiven, havuz kenarı, bina girişi, cafe ve restoranların açık alanları da dahil birçok alanda başta korkuluk, merdiven trabzanı ve cam balkon olarak yada bölme duvar gibi bir farklı şekillerde de kullanılabilmektedir.

Düşük maliyetli ve estetik bir görünüme sahip küpeşte profillerin uygulaması da oldukça kolaydır.

Zemin durumuna göre ilk önce alt yapısı hazırlanan küpeşte profilleri uygulama alanına demonte olarak getirildikten sonra çok kısa süreler içerisinde tamamlanarak kullanıma hazır hale gelir.

Bayramlar Alüminyum olarak yıllardır içinde olduğumuz alüminyum sektörünün bize kattığı tecrübe ile sizlere en kaliteli ve en hesaplı küpeşte profillerini tüm bağlantı parçaları ve aksesuarları ile birlikte geniş bir yelpazede sunmaktayız.

Yukarı da yer alan e-kataloğumuz dan küpeşte profillerine ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Küpeşte