Alüminyum Profil

Alüminyum Profil İmalatı

Bayramlar Alüminyum 1997 yılından bugüne müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da üretip satışını yaptığı muhtelif alüminyum profiller, küpeşte profilleri, alüminyum korkuluk, fayans profilleri, oto perde ray vb. gibi birçok alanda kullanılan alüminyum profiller ile her sektörde yer alan müşterilerinin ilk akla gelen çözüm ortağı olmuştur.

Alüminyum ham halde külçe ve biyet formunda bulunan belirli bir ısıya getirildikten sonra ekstrüzyon pres ile şekil verilip profil haline getirile bilen hafif dayanıklı ve uzun ömürlü bir metaldir.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üretilerek form verilen alüminyum profiller otomotiv, mobilya, enerji, elektronik, dekorasyon, dış cephe kaplama, yalıtım, reklam vb. gibi birçok iş kolunda kullanılabilmektedir.

Bayramlar Alüminyum fason olarak yaptırdığı alüminyum profil imalatını artık kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Bayramlar Alüminyum, müşterilerinin alüminyum profil ihtiyaçlarını karşılarken ihtiyaç duydukları statik boya ve eloksal kaplama işlemlerini de bünyesinde gerçekleştirerek müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlar.

Her türlü boy ve özellikteki alüminyum profil ihtiyaçlarınız ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için hemen arayın ya da e-kataloğumuz inceleyin.

Alüminyum Profil