Telefon : (0216) 378 20 28 - Faks : (0216) 595 20 28

Bayramlar Alüminyum

Küpeşte Profilleri

Alüminyum küpeşte profilleri mekanlarınıza estetik görünümler kazandıran alüminyum olması sebebi ile hafif ve uzun ömürlü dekorasyon elemanlarıdır.

Küpeşte profillerinin dekorasyon öğesi olarak görülmesindeki en büyük etken mimarinize uygun olarak istenildiğinde yuvarlak istenildiğinde kare istenildiğinde ise dikdörtgen olabildiği gibi farklı renklerde farklı aksesuar ve parçalar bir araya getirilerek size uygun konseptler oluşturulabilmesidir.

Küpeşte profilleri teras, balkon, merdiven, havuz kenarı, bina girişi, cafe ve restoranların açık alanları da dahil birçok alanda başta korkuluk, merdiven trabzanı ve cam balkon olarak yada bölme duvar gibi bir farklı şekillerde de kullanılabilmektedir.

Düşük maliyetli ve estetik bir görünüme sahip küpeşte profillerin uygulaması da oldukça kolaydır.

Zemin durumuna göre ilk önce alt yapısı hazırlanan küpeşte profilleri uygulama alanına demonte olarak getirildikten sonra çok kısa süreler içerisinde tamamlanarak kullanıma hazır hale gelir.

Bayramlar Alüminyum olarak yıllardır içinde olduğumuz alüminyum sektörünün bize kattığı tecrübe ile sizlere en kaliteli ve en hesaplı küpeşte profillerini tüm bağlantı parçaları ve aksesuarları ile birlikte geniş bir yelpazede sunmaktayız.

Yukarı da yer alan ürün kataloğumuz da küpeşte profillerini ve uygulama alanlarını görebilirsiniz.

İletişim Bilgileri