Telefon : (0216) 378 20 28 - Faks : (0216) 595 20 28

Bayramlar Alüminyum

Bayramlar Alüminyum

Bayramlar Alüminyum olarak siz değerli müşterilerimizin eloksal, statik boya, alüminyum profil, küpeşte korkuluk ihtiyaçlarınız ve yaşadığınız mekanlara daha estetik görünümler kazandırmak için 2000 m2 kapalı alana kurulu tesisimizde sizden aldığımız enerji ile gece gündüz yorulmadan çalışmaktayız.

Alüminyum Profil

Alüminyum Profil

Bayramlar Alüminyum müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda muhtelif alüminyum profiller, küpeşte profilleri, alüminyum korkuluklar, fayans profilleri, oto perde ray vb. gibi birçok alanda kullanılan alüminyum profil imalatını ve satışını da yapmaktadır.

Her türlü boy ve özellikteki alüminyum profil ihtiyaçlarınız ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için hemen arayın.

Eloksal

Eloksal

Alüminyum profillerin zaman içersinde korozyon yapmasını kararmasını önlemek ömrünü uzatmak ve daha estetik bir görünüm kazanması için alüminyum profillerin eloksal işlemine tabii tutulması gerekmektedir.

Eloksal işlemi boyadan farklı olarak profillerin doğan görünümünü kaybettirmeden istenilen renk ve parlaklıkta yapılan bilen elektrokimyasal bir işlemidir.

Statik Boya

Statik Boya

Statik boya diğer boyaların aksine solvent içermeyen toz halde bulunan boya partiküllerinin özel püskürtme tabancası ile elektrostatik yükleme yapılarak istenilen yüzeye uygulandığı boyama tekniğidir.

Elektrostatik boyanın en büyük avantajı klasik kimyasal boyalar gibi yüzeyi kalınlaştırmaması dalga izi bırakmaması ve uzun ömürlü olmasıdır.

İletişim Bilgileri